Vippark Gate Of Olympus Oyunu

Vippark Gate Of Olympus oyunu, birçok farklı versiyonu geliştirilen oldukça popüler bir slottur. Ülkemizde ve dünyada bu denli popüler olmasının en büyük sebebi 5000X’e kadar kazanç sunmasından kaynaklanır. Tabii ki tek turda böyle yüksek bir kazanç elde etmek oldukça zordur ancak volatilitenin yüksek olması buna olanak tanır. Yani ne kadar çok tur oynarsanız yüksek çarpanlar elde etme olasılığınızda o denli artar. Yazımızın devamında oynanış ve detaylar hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Vippark Gate Of Olympus Oyununun Özellikleri

Online bahis platformlarında yer alan slot kategorisi oldukça basit oynanışa sahip oyunları içerisinde barındırır. Bunlardan biri de Vippark Gate Of Olympus oyunu olarak karşımıza çıkar. Ülkemizde çarpan atan karakterden dolayı dede olarak da adlandırılan bu seçeneğe girdiğiniz basit bir ekran sizi karşılar. Yapabileceğiniz iki farklı hamle vardır. Öncelikle alt tarafta yer alan kutucuklardan bahsinizi ayarlamanız gerekir. Sonrasında dilerseniz çevrim tuşuna basıp turlara dahil olabilirsiniz ya da sol tarafta yer alan bölümden freespin satın alabilirsiniz. Daha fazla detay öğrenmek isterseniz de aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz:

  • 6×5’lik bir alanda oynanan oyunda 10 farklı sembol yer alır. Bunlardan 9’u kazanç sağlamanıza yardımcı olurken biri bonus turlara erişmenize olanak tanır.
  • Herhangi bir turda 2X’den 500X’e kadar çarpan elde edebilirsiniz.
  • RTP oranı %96,5’dir. Gate Of Olympus’un volatil yapısını da göz önüne alınca farm yaparak ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Siz de Vippark giriş adresi üzerinden siteyi açıp oyuna dahil olabilirsiniz.

Vippark Blackjack bölümü inceleme yazımız sayesinde slot oyunlarından sıkıldığınızda bu seçeneği değerlendirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*